Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze

19 września 2016, 11:57

Już w najbliższą sobotę, 24 września zapraszamy na Stadion Azotanii w Jaworznie, gdzie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. W zmaganiach udział wezmą wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta (6 jednostek), a uczestnicy współzawodniczyć będą w trzech konkurencjach.

Impreza rozpocznie się o godzinie 09.00 i potrwa do godziny 13.30. Zawody rozegrane zostaną w kategorii seniorów i młodzieży, a uczestnicy rywalizować będą w następujących konkurencjach: musztra, sztafeta i ćwiczenia bojowe. Organizatorem zawodów jest Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Komenda Miejska PSP. Zawody organizowane są co cztery lata i stanowią eliminację powiatową do rozgrywek wojewódzkich.

Na to niezwykle widowiskowe wydarzenie zapraszamy wszystkich mieszkańców Jaworzna i okolic.