Joga przenosi się do Szczakowej!

22 listopada 2012, 15:14

W najbliższą niedzielę - 25 listopada - jesienne zajęcia jogi, które normalnie odbywają się w hali sportowej MCKiS na Osiedlu Stałym, zostaną jednorazowo przeniesione do hali przy ul. Kościuszki w Szczakowej. Nie zmieni się natomiast godzina spotkania - ćwiczenia będą prowadzone od 11.00 do 13.00.

Przypominamy, że zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które praktykują jogę na co dzień, jak i dla tych, którzy dopiero chcą sprawdzić, czy ten rodzaj aktywności fizycznej jest dla nich odpowiedni. Nad techniką wykonywanych ćwiczeń czuwa wykwalifikowany instruktor, który służy pomocą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczestnikom. Proponowana nauka prawidłowego oddychania, rozluźniania mięśni i świadomego ćwiczenia wpływa nie tylko na odprężenie psychiczne, ale także poprawia kondycję i sprawność fizyczną.

W sezonie jesiennym bezpłatne zajęcia jogi odbywają się w hali sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18, w każdą niedzielę od godz. 11.00 do 13.00, i potrwają do 16 grudnia. Wszyscy zainteresowani udziałem w ćwiczeniach powinni zabrać ze sobą maty lub koce oraz wygodny strój.