Zawody Sportowo-Pożarnicze w Jaworznie

24 września 2016, 19:29

Jaworznicki stadion Azotanii był dzisiaj areną zmagań strażaków z jednostek OSP. W Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych wzięły udział wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta. Strażaków w ich zmaganiach wspierała Zastępca Prezydenta Jaworzna Monika Bryl.

Uczestnicy zawodów zmierzyli się w trzech konkurencjach: musztra, sztafeta i ćwiczenia bojowe w terenie. Wszystkie sześć jednostek OSP z Jaworzna wystawiło do zawodów swoje reprezentacje. Powiatowe zawody stanowią eliminacje do rozgrywek wojewódzkich. Organizatorem zawodów jest Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Komenda Miejska PSP. Doświadczeni, zawodowi strażacy podkreślali wysoki poziom zawodów.

Klasyfikacja zawodów:
Kategoria młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt:
1. miejsce: OSP Jeleń
2. miejsce: OSP Byczyna

Kategoria młodzieżowych drużyn pożarniczych chłopców:
1. miejsce: OSP Dąbrowa Narodowa
2. miejsce: OSP Jeleń
3. miejsce: OSP Osiedle Stałe

Kategoria drużyn pożarniczych mężczyzn:
1. miejsce: OSP Dąbrowa Narodowa
2. miejsce: OSP Osiedle Stałe
3. miejsce: OSP Długoszyn

Po zakończeniu zawodów, strażaków ochotników nagrodziła wiceprezydent Monika Bryl, gratulując postawy, kondycji i dużych umiejętności. Pani Monika Bryl życzyła wszystkim strażakom dalszych sukcesów, dziękując również za codzienną trudną pracę ratującą życie i mienie ludzkie.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek