Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

XXIV Halowe Mistrzostwa Śląska Strażaków PSP w futsalu

23 listopada 2016, 14:44

Za nami dwudziesta czwarta edycja Halowych Mistrzostw Śląska Strażaków PSP w futsalu. W zawodach udział wzięło 21 drużyn z komend PSP z województwa śląskiego.

Patronat nad tegorocznymi zmaganiami objął Prezydent Jaworzna Paweł Silbert. Medale oraz nagrody za najlepsze miejsca wręczali Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek, p.o. Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego mł. bryg. Jacek Kleszczewski - gospodarz całego turnieju oraz Zastępca Dyrektora MCKiS w Jaworznie Dariusz Chrapek - współorganizator turnieju.

Tytuł mistrzowski zajęli reprezentanci Komendy Miejskiej PSP z Katowic. Drugie miejsce zdobyli reprezentanci Komendy Miejskiej PSP z Chorzowa. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy z Centralnej Szkoły PSP z Częstochowy. Tuż za podium znaleźli się reprezentanci Komendy Miejskiej PSP z Jaworzna. Najlepszym strzelcem turnieju z 13 trafieniami został Andrzej Jaros z KM PSP Rybnik. Najlepszym bramkarzem turnieju został Janusz Potempa z KM PSP Chorzów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Górny z KM PSP Katowice.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek