Sobotnie popołudnie z siatkówką!

20 stycznia 2017, 10:27

fot. MCKiS Jaworzno

W najbliższą sobotę, 21 stycznia czekają nas kolejne siatkarskie emocje. Swoje mecze przed własną publicznością rozegrają drugoligowe zespoły siatkówki kobiet i mężczyzn Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Podopieczne Wojciecha Gryca podejmować będą "czerwoną latarnię" drugoligowych rozgrywek grupy czwartej, drużynę UKS Sokół Zator. Najbliższy rywal naszych siatkarek w trzynastu rozegranych meczach wygrał zaledwie jednego seta i trudno wyobrazić sobie inny wynik sobotnej konfrontacji niż zwycięstwo jaworznianek. Mecz w hali sportowej MCKiS przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 rozpocznie się o godzinie 16.00.

Tego samego dnia o godzinie 18.00 na parkiet w Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 wybiegną nasi drugoligowi siatkarze. Podopieczni Mariusza Łozińskiego w osiemnastej kolejce ligowej gościć będą zespół SMS PZPS III Spała. Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego z dorobkiem 29 punktów plasują się obecnie na piątym miejscu w lidze, a w ostatnim, ligowym meczu przegrali z ostatnim w tabeli Rafako Racibórz 1 - 3. W tym spotkaniu również trudno wyobrazić sobie inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!