Rodzinny Rajd Rowerowy

28 kwietnia 2017, 09:14

Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się 11 czerwca 2017 r.

Zapraszamy na drugą już edycję Rodzinnego Rajdu Rowerowy. Rajd odbędzie się w ramach obchodów Dni Jaworzna w niedzielę, 11 czerwca 2017 roku. Planowana trasa liczy ok. 20 km i obejmuje teren naszego miasta. Start nastąpi z Rynku Głównego o godzinie 12.00. Meta zlokalizowana jest na stadionie Azotanii przy ulicy Moniuszki 95.

Organizator ustalił limit startujących zawodników na 600 osób. Rajd ma charakteru wyłącznie rekreacyjny. Zgłoszenia uczestnictwa w Rowerowym Rajdzie Rodzinnym należy dokonywać poprzez stronę internetową http://www.mckis.jaw.pl/rowerowy-rajd-rodzinny.html oraz potwierdzić w biurze zawodów na Rynku Głównym w dniu startu w godzinach 10.00- 11.45.

Organizatorami imprezy są Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Wydział Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie, zaś współorganizatorem Stowarzyszenie Team Jaworzno. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Serdecznie zapraszamy.