Zawody wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta

10 czerwca 2017, 14:40

Na Zalewie Łęg, w sobotę - 10 czerwca br. odbyły się zawody wędkarskie Związku Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Uczestnikom i zwycięzcom wydarzenia gratulował Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Zawody organizowane są rokrocznie przez przez Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Jaworznie. W zmaganiach udział wzięło sześć trzyosobowych drużyn.

Wyniki zawodów wędkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna:
I miejsce: drużyna OSP Jaworzno - Byczyna
II miejsce: reprezentacja Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta
III miejsce: drużyna OSP Jaworzno - Jeleń
Nagrodę w kategorii za najmniejszą złowioną rybę zdobył Sebastian Dubiel, największą rybę złowił Jarosław Nelec. Nagrodę za największą wagę złowionych ryb zdobył Artur Zbik.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek