Dzień Ziemi w GEOsferze

6 kwietnia 2018, 10:55

Dzień Ziemi w GEOsferze

Z okazji tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi, Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej "GEOsfera" przygotował szereg atrakcji dla osób, które w piątek - 20 kwietnia odwiedzą kamieniołom Sadowa Góra. Zapraszamy do udziału w imprezie.

Harmonogram obchodów Dnia Ziemi, 20 kwietnia 2018 r.:

Architektura Krajobrazu

11:00 - 12:30 - "Miasto przyszłości - budowa makiety miasta idealnego" (warsztat/namiot). Prowadzący: Izabela Lach, GEOsfera

Ekologia

• "Trzecie życie śmiecia" (warsztat/sala dydaktyczna). Prowadzący: Alicja Brzezowska, Cetonia
  • "Zachłyśnij się świeżością" (warsztat/namiot). Prowadzący: Marzenia Hapczyk, GEOsfera

Botanika

"Małe nasionko - wielka tajemnica" (warsztat/ogród sensoryczny). Prowadzący: Ewa Bałazińska, GEOsfera

Geografia

"Co każdy ziemianin powinien wiedzieć o swojej planecie?" (warsztat/sala dydaktyczna). Prowadzący: Karolina Kędroń, GEOsfera

Wszystkie warsztaty odbywać się będą w czterech turach: 10:00 - 10:45, 11:00 - 11:45, 12:00 - 12:45 i 13:00 - 13:45.

Z uwagi na plenerowy charakter zajęć, wymagana jest odpowiednia odzież i obuwie terenowe. W trakcie trwania zajęć, grupy pozostają pod opieką kadry pedagogicznej macierzystej szkoły.

Zapisy na zajęcia e-mail:geosfera@um.jaworzno.pl, telefon: 518 302 011.