III Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie

25 kwietnia 2018, 08:20

III Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie

12 maja br. odbędzie się trzecia już edycja Mistrzostw Jaworzna w Badmintonie im. Mirosława Ciołczyka pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy "Wolant" Jaworzno we współpracy z Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Urzędem Miasta Jaworzna.

Turniej poświęcony pamięci Mirosława Ciołczyka, zmarłego Dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, inicjatora życia kulturalnego i sportowego w naszym mieście, pasjonata badmintona.

Mistrzostwa skierowane są dla pracowników samorządowych oraz oświatowych, a głównym celem imprezy jest promocja i popularyzacja badmintona w Jaworznie, rozwijanie potrzeby aktywnego uczestnictwa w życiu sportowym oraz wyłonienie Mistrzów Jaworzna w badmintonie w roku 2018.

Wszelkie informacje dotyczące Mistrzostw pod adresem - uks.wolant@wp.pl lub pod numerem 889-447-555.