IV Rajd Nordic Walking w Ciężkowicach

27 kwietnia 2019, 18:26

IV Rajd Nordic Walking w Ciężkowicach

Blisko 160 osób wzięło udział w IV Ciężkowickim Rajdzie Nordic Walking. Na "spacer" po malowniczej Dolinie Żabnika, pomimo niesprzyjającej pogody, zdecydowało się wielu mieszkańców - nie tylko z Ciężkowic. Zebrani na starcie - przy ul. Zdrojowej -  jaworznianie mieli za zadanie pokonanie blisko 8 km.

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach. Honorowy patronat nad rajdem objęli Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert i Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek