Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Rodzinny Rajd Rowerowy św. Katarzyny za nami

18 września 2021, 13:35

Rodzinny Rajd Rowerowy św. Katarzyny za nami

Rodzinny Rajd Rowerowy św. Katarzyny za nami

Ponad 60 osób wzięło udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym św. Katarzyny, który odbył się w sobotę, 18 września. W rajdzie wzięli udział m.in. Wicemarszałek Woj. Śląskiego Dariusz Starzycki oraz radny Dawid Domagalski.

Wydarzenie było również okazją do aktywnego wspomnienia Prymasa Tysiąclecia - kard. Stefana Wyszyńskiego.

Uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości około 12 km. Przebieg i tempo przejazdu były dostosowane do możliwości zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Po zakończeniu rajdu, na uczestników czekały konkursy z nagrodami oraz posiłek. Organizatorem wydarzenia była Parafia św. Wojciecha i Katarzyny wspierana przez Miasto Jaworzno oraz radny Dawid Domagalski.

Rajd był również okazją do uhonorowania mieszkańców, którzy najaktywniej wzięli udział w tegorocznych zmaganiach Jaworzna o tytuł "Rowerowej Stolicy Polski". Zgodnie z zapowiedzią, Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie przygotował upominki dla najstarszych zarejestrowanych uczestników - kobiety i mężczyzny, najmłodszego uczestnika, który wziął czynny udział w zmaganiach oraz jaworznian, którzy pokonali największy łączny dystans.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek