Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

II Turniej Nadziei Olimpijskich im. Janusza Gortata

3 listopada 2021, 14:37

II Turniej Nadziei Olimpijskich im Janusza Gortata fot. MCKiS Jaworzno

II Turniej Nadziei Olimpijskich im Janusza Gortata fot. MCKiS Jaworzno

W weekend 30 - 31 października br., w  Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS Jaworzno odbył się II Turniej Nadziei Olimpijskich Młodziczek i Młodzików im. Janusza Gortata. Gratulacje zawodnikom złożyli m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Łukasz Kolarczyk i Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki.

Sportowa rywalizacja, w ramach II Turnieju Bokserskich Nadziei Olimpijskich Młodziczek i Młodzików im. Janusza Gortata, to kolejna impreza bokserska, która odbyła się w nowo-wyremontowanej hali MCKiS w Centrum Miasta.

Pierwszego dnia zmagań, zwycięstwo odnieśli Jakub Wawszczyk i Martyna Jarząbek, która wygrała po bardzo dobrej walce z zawodniczką z Czech, otrzymując przy tym brązowy medal Mistrzostw Europy. Drugiego dnia zawodów triumfowało dwóch zawodników: Jakub Wawszczyk, który w finale spotkał się z zawodnikiem z Gostynia po bardzo dobrej walce wygrał jednogłośnie na punkty zdobywając pierwsze miejsce oraz Adam Cisowski, który wygrał swoją walkę z zawodnikiem ze Szczytna.

Dalszych sukcesów sportowych zawodnikom życzyli m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Łukasz Kolarczyk, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki oraz Radni Rady Miejskiej Teresa Kondoszek, Maciej Stanek i Dawid Domagalski.
 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek