Bezpłatne badania dla kobiet

28 czerwca 2013, 13:30

Pracownia Mammograficzna Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie zaprasza Panie do wykonania bezpłatnego badania mammograficznego.

Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 50-69 lat (decyduje rok urodzenia), które w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii. Programem nie są natomiast objęte panie, u których wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi. Kobiety młodsze lub starsze, niż przewidziane w programie, mają możliwość wykonania bezpłatnej mammografii, ale muszą posiadać skierowanie od lekarza ginekologa.

Badania wykonywane są przez wysoko wykwalifikowany personel jaworznickiego szpitala, mammografem cyfrowym najwyższej klasy. W celu ustalenia dogodnego terminu badania należy umówić się telefonicznie. Rejestracji pracowni czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30 i przyjmuje zgłoszenia pod numerem tel. (32) 317-45-11 wew. 298. Na badanie można się umówić zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.