Drużynowe połowy o Puchar Prezydenta

5 września 2013, 09:39

Na popularnym "Grajdołku" odbyły się w ubiegły weekend kolejne zawody wędkarzy o Puchar Prezydenta Miasta. Zmaganiom reprezentantów lokalnych kluby wędkarskich przyglądał się Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek oraz radny Grzegorz Przybyłka.

W ciągu trzygodzinnych zmagań ryba, jak to zwykle bywa podczas wędkowania, brała z różnym szczęściem, dlatego mimo dość bliskiego skupienia łowiących finalne połowy były bardzo zróżnicowane. Jednak podzielenie linii brzegowej na sektory i równomierne rozstawienie "zawodników" z poszczególnych klubów sprawiły, że każda ekipa miała równe szanse.

Ostatecznie najlepszymi wędkarzami okazali się członkowie koła "Tarka", na drugim stopniu podium stanęli gospodarze z koła "Jeleń", a na trzecim miejscu zawody ukończyli reprezentanci koła "Jaworzno - Miasto".