Weź udział w I Regatach Kajakowych

11 września 2013, 07:56

W ostatnią sobotę miesiąca, 28 września na Sosinie odbędą się I Regaty Kajakowe pod Honorowym Patronatem Prezydenta Jaworzna. Zawody odbędą się w pięciu kategoriach, a uczestnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 6 km. Zapisy już trwają!

Zawody organizowane przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie odbędą się w pięciu kategoriach. Osady klasyfikowane będą w K1 kobiet i mężczyzn, K2 kobiet i mężczyzn oraz K2 mikst. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10.00 do godziny 11.30 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego DB Schenker.

Start wspólny do wyścigu głównego zaplanowano na godzinę 12.00. W ramach kajakowych zmagań odbędą się również mini regaty dla amatorów na dystansie ok. 600 m. Impreza ma na celu propagowanie turystyki i sportu kajakowego, promocję Jaworzna i jego terenów rekreacyjnych, a także poszerzenie oferty sportowej dla mieszkańców naszego miasta. Zachęcamy więc wszystkich mieszkańców Jaworzna i okolic, którzy czynnie chcą spędzić czas do wzięcia udziału w tej sportowej rywalizacji.

Regulamin, zgłoszenia i listę uczestników można znaleźć na stronie Miejskiego Centrum Kultury i Sportu - www.mckis.jaw.pl