Osiedle przy ul. Św. Wojciecha

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha to 120 mieszkań usytuowanych w 15 kameralnych domach wielorodzinnych, w pełnej zieleni lokalizacji Jaworzna. Od grudnia 2013 r. JTBS realizuje budowę nowego osiedla mieszkaniowego w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Warpie - 1,5 km od ścisłego centrum miasta Jaworzna.

Są to przestronne i funkcjonalne mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe o powierzchniach od 38,53 - 71,90 m2 - wszystkie posiadają pomieszczenia gospodarcze. Mieszkania na parterze mają własne tarasy z ogródkiem (50 m2), a lokale na pozostałych kondygnacjach - balkony.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha to inwestycja składająca się z 4 etapów:

•     I etap - 24 mieszkania na własność - planowany termin przekazania kluczy - 15 listopada 2014.
  •     II etap - 32 mieszkania na własność - planowany termin przekazania kluczy - III kwartał 2015.
  •     III etap - 24 mieszkania na wynajem - planowany termin przekazania kluczy - III kwartał 2016.
  •     IV etap - 40 mieszkań na własność - planowany termin przekazania kluczy - IV kwartał 2016.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha to kompletna infrastruktura drogowo-parkingowa. Na planowane 120 mieszkań zostanie wybudowanych 180 miejsc parkingowych. Do dyspozycji mieszkańców będzie także plac zabaw dla dzieci i boisko sportowe. Wewnątrz (I etap) m.in.:

•     instalacja centralnego ogrzewania wraz z zamontowanymi grzejnikami,
  •     instalacja elektryczna wraz z gniazdami i włącznikami,
  •     instalacja wod-kan rozprowadzone do projektowanych punktów poboru,
  •     instalacja gazowa doprowadzona do kuchni,
  •     domofon.

Dodatkowo: ściany wykończone gładzią gipsową, malowane farbami emulsyjnymi za wyjątkiem łazienki (powierzchnie przygotowane pod montażu okładzin ściennych); podłogi – wylewki cementowe; drzwi zewnętrzne antywłamaniowe w kolorze złoty dąb; stolarka okienna biała kompletna z nawietrznikami w konstrukcji ramy; balkon wyłożony płytami ceramicznymi. Każdy budynek posiada własną kotłownię gazową.