Konkursy ofert

Wsparcie realizacji zadań własnych gminy w 2014 r. z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym - zaproszenie do składania ofert

Archiwum:

Nie jesteś sam - zaproszenie do składania ofert na wsparcie realizacji zadań własnych gminy z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Profilaktyczne Wakacje 2013 - zaproszenie do składania ofert na wsparcie realizacji zadań własnych gminy z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Żyj w trzeźwości – IV edycja - zaproszenie do składania ofert z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Ferie 2013 - zaproszenie do składania ofert z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Ciekawie i bezpiecznie spędzaj wolny czas – IV edycja - zaproszenie do składania ofert z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Ciekawie i bezpiecznie spędzaj wolny czas - V edycja - zaproszenie do składania ofert z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Profilaktyczne ferie 2014 - zaproszenie do składania ofert z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym