Dowiedz się więcej o nowym systemie

21 października 2013, 11:12

Co robić z problematycznymi odpadami, jak kompostować trawę i dlaczego nie wolno palić śmieci - odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi można znaleźć w najnowszym numerze wydawanego przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych biuletynu pod nazwą "Lokator".

"Lokator" zawiera m.in. informacje na temat tego, jak wygląda gospodarka odpadami w Jaworznie po zmianach wprowadzonych przez nową ustawę o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Szczególnie dużo miejsca poświęcono segregacji oraz informacji na temat Gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

Broszurę w wersji papierowej można pobrać w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego (ul. Grunwaldzka 33) oraz poniżej w formie elektronicznej.