PUP wspiera nowych przedsiębiorców

12 sierpnia 2014, 13:00

Dobra wiadomość dla wszystkich jaworznian, którzy w najbliższym czasie planują rozpocząć własną działalność gospodarczą. Powiatowy Urząd Pracy zaprasza do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach realizacji projektu "Nasze wsparcie - Twój sukces". Łącznie zostanie przyznanych 14 dotacji, każda na kwotę do 21,5 tys. zł.

Realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy projekt zakłada przyznanie 11 dotacji bezrobotnym do 24 roku życia, 2 dotacji bezrobotnym powyżej 50 roku życia oraz 1 bezrobotnemu niepełnosprawnemu.

Wnioski można składać w Kancelarii Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie, przy ul. Północnej 9b (w godzinach od 7.00 do 15.00) do 22 sierpnia br. Po dokonaniu pozytywnej oceny formalnej wnioski zostaną skierowane do oceny merytorycznej przez Komisję Oceny Wniosków. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (32) 61-81-928.

Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 6.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.