JBO 2016: Czas na opinie

26 lutego 2015, 15:59

Za nami debata dotycząca przyszłości Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Podczas spotkania mieszkańcy rozmawiali o pomysłach na kolejną edycję JBO. Po dyskusji nadszedł czas na opinie i spostrzeżenia mieszkańców, które jaworznianie mogą zgłaszać do 6 marca br.

Ponadto w trakcie debaty przedstawiony został raport z monitoringu realizacji budżetu partycypacyjnego opracowany przez p. Ryszarda Skrzypca - eksperta Ośrodka Badania Aktywności Lokalnej z Warszawy.

Dotychczasowe edycje JBO pokazały, że mieszkańcy chętnie angażują się w sprawy miasta. Debata to kolejny etap dialogu o przyszłości Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

- Teraz czekamy na Państwa opinie i uwagi, następnie upubliczniony zostanie wstępny projekt uchwały JBO na 2016 rok - mówi Ewa Sidełko-Paleczny, Sekretarz Miasta. - Kolejnym krokiem będzie spotkanie podsumowujące, na które już dziś serdecznie Państwa zapraszam.

Kalendarium wydarzeń:

• do 6 marca br. - czas na zgłaszanie opinii mieszkańców do procedury JBO na 2016 r. (formularz do pobrania poniżej);
  • 18 marca br. - na stronie internetowej www.jbo.jaworzno.pl zostanie udostępniony wstępny projekt uchwały JBO na 2016 rok;
  • 25 marca br. - spotkanie podsumowujące, na którym zostanie zaprezentowany projekt uchwały JBO na 2016 rok.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek