Casting potrwa dłużej - włącz się!

7 sierpnia 2012, 15:34

Po długim okresie oczekiwania, ma miejskim profilu facebookowym pojawiły się pierwsze produkcje autopromocyjne, w ramach konkursu pn. "Filmowy casting dla ludzi z energią", w którym do wygrania jest m.in. laptop marki Asus. Licząc na to, że "pierwsi odważni" zachęcą więcej ludzi z pasją do pochwalenia się swoimi talentami, konkurs zostaje przedłużony do 15 września!

Biorąc pod uwagę, że termin zgłoszenia filmu do konkursu ma wpływ na to, ile osób zobaczy go na swojej facebookowej "ścianie" i tym samym będzie mogło oddać na niego głos poprzez "zalajkowanie", kolejni chętni do wzięcia udziału w zabawie nie powinni zwlekać z przesyłaniem swoich materiałów. Przypominamy, że dwie z trzech nagród w konkursie przyznają sami internauci. To właśnie od głosowania na Facebooku będzie zależało, który z uczestników konkursu otrzyma smatrfon Samsung Galaxy ACE oraz semestralny kurs językowy na wybrany język obcy.

Mimo zmiany terminu zakończenia konkursu, nie zmieniły się jego główne założenia - cały czas chcemy poznać i zaprezentować całemu światu szczególnie uzdolnionych jaworznian, planujących realizację niecodziennych pomysłów i takich, którzy już mają na swoim koncie cenne osiągnięcia - np. sportowe, naukowe, muzyczne, plastyczne lub techniczne.

Aby zaprezentować swoje pasje i talenty wystarczą tylko trzy kroki - trzeba nagrać film o sobie, wrzucić go na profil miasta na Facebooku (www.facebook.pl/MiastoJaworzno) i zbierać znaczki "Lubię to".