Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Rusza nabór do Żłobka Miejskiego

Kolejne 30 dzieci w wieku od 20 tygodni do 3 lat zostanie przyjętych do publicznego Żłobka Miejskiego w Jaworznie, powstałego w ubiegłym roku w ramach projektu "Utworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi do 3 lat w Jaworznie" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Żłobek Miejski przyjmie pod swoją opiekę od 1 sierpnia 2019 r. trzydzieścioro dzieci w tym jedno dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności. Kandydatami do projektu są rodzice/opiekunowie prawni mieszkający w Jaworznie, wychowujący  dziecko lub dzieci do lat 3, którzy złożą komplet wymaganych przy rekrutacji dokumentów.

Regulamin naboru wraz z dokumentami rekrutacyjnymi będą dostępne już od 2 maja na stronach internetowych: www.um.jaworzno.pl (zakładka Nasze Miasto/Żłobek Miejski), www.zlobekmiejski.jaworzno.edu.pl  (zakładka Rekrutacja) oraz w siedzibie Żłobka Miejskiego w Jaworznie, ul. 3 Maja 16. Dokumenty rekrutacyjne będą przyjmowane od 27 do 31 maja 2019 r. w siedzibie Żłobka w godzinach od 7.00 do 16.00.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji są dostępne pod numerem telefonu 32 751 18 81.

Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Obrazek
Obrazek